Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

HR Administrator z j. angielskim

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie, Polska)
Nr ref.: HRA/049/TŁU

Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie administracją kadrową pracowników

  • Przygotowanie dokumentów zatrudnieniowych, umów, zaświadczeń dla pracowników

  • Ewidencjonowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania pracowników, pomoc w bieżących problemach

  • Praca zgodna z obowiązującymi standardami, polityką i procedurami w odniesieniu do ochrony danych osobowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Mile widziani studenci, osoby po ukończonych stażach

  • Chęć rozwoju w obszarze kadr

  • Wysoka dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań i terminowość

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Umowa o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Wynagrodzenie na poziomie ok. 3000 zł brutto

  • Praca od zaraz

  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji