Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznego

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie, Polska)
Nr ref.: PPD/009/NOL

Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Sprzątanie hal poprodukcyjnych i lakierniczych

  • Prace porządkowe

  • Czyszczenie maszyn itp.

Wymagania:

  • Duża chęć i motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność do pracy w każdy weekend (min. 1 dzień sobota lub niedziela)

  • Sumienność i dokładność

Oferta:

  • Stała oferta pracy weekendowej (praca w każdy weekend: sob. 14 - 22, niedz. 22 - 6)

  • Przejrzyste warunki pracy w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość elastycznego dopasowania

  • Możliwość uzyskania dodatkowego dochodu

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji