Java Developer (Spring, J2EE)

TeamQuest Sp. z o.o. , Bytom

Java Developer (Spring, J2EE) Miejsce pracy: Bytom (śląskie, Polska) Nr ref.: 27190 Branża: - Internet / e-Commerce / Nowe media - IT - Rozwój oprogramowania - Projektowanie - Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe - Programowanie Forma zatrudnienia: pełen etat TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Ability to work independently and prioritise tasks
  • 2+ years of experience with Java-based development framework (Spring, Spring Boot, J2EE) (3-5 for Senior)
  • Familiarity with development aiding tools (e.g. Maven/Gradle, YourKit/ Mission Control)
  • Experience with version control (e.g. Git, Subversion)
  • Familiarity with concepts of MVC, OOP, RESTful, and ORM
  • Ability to understand the formal requirements
  • Very good written and verbal communication skills in Polish (good in English)

Dodatkowe atuty:

  • Familiarity with integrating external API services
  • Basic understanding of micro services architecture
  • Understanding of unit testing and test automation
  • Familiarity with development and deployment of cloud-based products
  • Basic understanding of application containerization technologies (e.g. Docker)

Oferujemy:

  • Attractive salary
  • A real opportunity for professional development
  • Work in the good, multicultural atmosphere

Obowiązki:

  • Work closely with the team, especially the business analyst, testers and other developers to implement the user stories
  • Liaise with local country experts and product teams for additional detail
  • Push forward the technology advancement
  • Cooperate with development team community to assimilate new technologies and standards
  • Drive the delivery process

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.