C++/C# Software Developer

TeamQuest Sp. z o.o. , Kraków

C++/C# Software Developer Miejsce pracy: Kraków (małopolskie, Polska) Nr ref.: 26910

Branża:

- Internet / e-Commerce / Nowe media – IT – Rozwój oprogramowania – Projektowanie – Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe – Programowanie

Forma zatrudnienia: pełen etat

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu C/C++ (najchętniej w środowisku C++Builder)
  • Znajomość platformy .Net (3.5/4.0), języka C# i środowiska Visual Studio
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych (MS SQL Server 2008 i wyżej)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji ASP.NET lub WPF
  • Znajomość technologii Web Services, WCF
  • Znajomość środowiska Embarcadero

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę *Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i inne
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji

Obowiązki:

  • Udział w pracach programistycznych związanych z rozwojem istniejących aplikacji oraz tworzeniem nowych systemów

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.