Mid/Senior .Net Developer (C#)

TeamQuest Sp. z o.o. , Katowice

Mid/Senior .Net Developer (C#) Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: 25630 Branża: - Internet / e-Commerce / Nowe media - IT - Rozwój oprogramowania - Projektowanie - Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe - Programowanie Forma zatrudnienia: pełen etat TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Proven experience in Typescript, WebAPI
  • Proven experience in C# by developing server-side components
  • Focus on continuous improvements
  • Being a team player with good communication skills
  • Good knowledge of English

Dodatkowe atuty:

  • Experience in :
    • Using design patterns
    • Service Oriented Architecture
    • T-SQL , GIT, TFS

Oferujemy:

  • Multiple internal initiatives like:
    • Mentoring program (you can have personal mentor or you can be a mentor for others)
    • Lightweight community of practice (you can attend specific area of interests - technology, agile, leadership by participating in talks, trainings, brainstorming sessions)
  • Fun and friendly atmosphere (board games, card games, console games, whatever tickles your fancy - we've got it!)
  • Attractive package of benefits , i.e. contribution of costs of a private medical care (Medicover) and a sports card (Multisport)
  • Good coffee, Sweet Mondays, Pizza Thursdays every week!

Obowiązki:

  • Work with differents projects associated with IT investigator and data operation.

Dodatkowo:

  • Don't hesitate! Send us your CV in English.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.