Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Doradca Techniczno-Handlowy Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: 9331-18 Branża: - Sprzedaż - Inżynieria - Inżynieria / Technika / Produkcja - Automatyka Forma zatrudnienia: pełen etat Klient Banku Danych o Inżynierach

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż elementów automatyki przemysłowej
  • dobór optymalnych rozwiązań technicznych
  • wsparcie techniczne rozwiązywanie zagadnień technicznych
  • tworzenie ofert handlowych w systemie CRM
  • obsługa klientów firmy z zachowaniem obowiązujących standardów
  • pomoc przy uruchamianiu urządzeń u Klientów firmy
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowana Automatyka, Mechatronika, Robotyka i pokrewne),
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami automatyki przemysłowej (praktyki/praca w służbach technicznych zakładów produkcyjnych oraz firmach integratorskich)
  • znajomość produktów automatyki przemysłowej
  • dyspozycyjność, możliwość odbywania częstych wyjazdów służbowych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • telefon, komputer i inne narzędzia pracy,
  • samochód służbowy
  • umowę o pracę,
  • szkolenia krajowe oraz zagraniczne,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia z zakresu automatyki

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji