Specjalista Kredytowy

Bank Millennium S.A. , Poznań

Specjalista Kredytowy Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) Nr ref.: GL/SK/Poznań Branża: - Finanse/Ekonomia - Sprzedaż Umiejętności: - Sprzedaż - Efektywność Sprzedaży - sprzedaż produktów finansowych - sprzedaż produktów bankowych - Realizacja planów sprzedażowych - negocjacje handlowe - produkty bankowe - sprzedaż produktów bankowych. - zarządzanie zespołem sprzedażowym - produkty finansowe - znajomość produktów bankowych - Obsługa klienta - Bankowość detaliczna - bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie
na świat.Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Sprzedaży Produktów Biznesowych i Hipotecznych na stanowisko:

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych klientom z sektora małych przedsiębiorstw oraz kredytów mieszkaniowych dla Klientów indywidualnych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z Oddziałami Detalicznymi w zakresie Small Biznesu oraz Kredytów Hipotecznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, kontaktów biznesowych oraz partnerów handlowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi i dbanie o poziom satysfakcji Klienta

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych – w szczególności kredytów dla mikro biznesu i produktów leasingowych lub w sprzedaży kredytów hipotecznych lub w obrocie nieruchomościami
  • Gotowość do realizacji planów sprzedażowych
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów segmentu mikro biznes lub bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami i partnerami handlowymi
  • Umiejętność organizowania własnej pracy
  • Nastawienie na rezultaty

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę
  • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Nowoczesne narzędzia oraz przyjazne środowisko pracy
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.