Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Manager Sprzedaży

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: KAT/3/54/2018

Branża:

- Obsługa klienta
- Sprzedaż
- Transport / Spedycja / Logistyka
- Motoryzacja / Transport
- Usługi profesjonalne
- Spedycja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

PKS24 to firma z 20-sto letnim doświadczeniem w świadczeniu usług logistycznych na rynku Polskim i całej Europy. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników tylko w oddziale na śląsku, aktualnie rozpoczyna rekrutację na stanowisko Managera Sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie  kilkunastoosobowym zespołem,

  • Koordynowanie i motywowanie prac zespołu handlowego,

  • Współpraca z dotychczasowymi klientami ,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

  • Realizowanie polityki handlowej firmy,

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu przez dział sprzedaży,

  • Wysoka orientacja na efekty i wysoka jakość wykonywanych działań,

  •  Reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub handlu,

  • Kilkuletnie doświadczenia na stanowisku handlowym, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym,

  • Predyspozycje menedżerskie,

  • Silna osobowość nastawiona na nowe wyzwania,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, doskonała komunikacja,

  • Umiejętność prowadzenia samodzielnych  negocjacji,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office,

  • Prawo jazdy kat B,

  • Gotowość do pracy  w terenie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów

  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • nieszablonową, pełną wyzwań, ale i przygód pracę

  • zatrudnienie w stabilnej firmie świadczącej usługi logistyczne które są niezbędne dla naszych klientów

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia , praca w stałych godzinach

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny

  • współpracowników zawsze gotowych do zrobienia czegoś niezwykłego

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji