Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Manager Sprzedaży

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Manager Sprzedaży Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska) Nr ref.: KAT/3/54/2018 Branża: - Obsługa klienta - Sprzedaż - Transport / Spedycja / Logistyka - Motoryzacja / Transport - Usługi profesjonalne - Motoryzacja / Transport - Usługi profesjonalne - Spedycja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

PKS24 to firma z 20-sto letnim doświadczeniem w świadczeniu usług logistycznych na rynku Polskim i całej Europy. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników tylko w oddziale na śląsku, aktualnie rozpoczyna rekrutację na stanowisko Managera Sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie  kilkunastoosobowym zespołem,
  • Koordynowanie i motywowanie prac zespołu handlowego,
  • Współpraca z dotychczasowymi klientami ,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Realizowanie polityki handlowej firmy,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu przez dział sprzedaży,
  • Wysoka orientacja na efekty i wysoka jakość wykonywanych działań,
  •  Reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub handlu,
  • Kilkuletnie doświadczenia na stanowisku handlowym, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym,
  • Predyspozycje menedżerskie,
  • Silna osobowość nastawiona na nowe wyzwania,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, doskonała komunikacja,
  • Umiejętność prowadzenia samodzielnych  negocjacji,
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Gotowość do pracy  w terenie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • nieszablonową, pełną wyzwań, ale i przygód pracę
  • zatrudnienie w stabilnej firmie świadczącej usługi logistyczne które są niezbędne dla naszych klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia , praca w stałych godzinach
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny
  • współpracowników zawsze gotowych do zrobienia czegoś niezwykłego

Dodano dnia: 12-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji