Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Starszy Konsultant w obszarze bezpieczeństwa informacji/IT

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Starszy Konsultant w obszarze bezpieczeństwa informacji/IT Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: 25370 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informacji,
  • wiedza i doświadczenie w obszarze IT oraz znajomość mechanizmów bezpieczeństwa IT (systemy/procesy),
  • znajomość zagadnień związanych z jednym ze standardów: ISO27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji), ISO 27005 (zarządzanie ryzykiem IT), ISO22301 (zarządzanie ciągłością działania), COBIT, ITIL,
  • znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych (w szczególności z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO) będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych ze środowiskiem OT będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pisania dokumentów o charakterze raportów, analiz, metodyk w języku polskim i angielskim,
  • umiejętność opisywania i analizy procesów bezpieczeństwa informacji / IT,
  • wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

Oferujemy:

  • możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla klientów w Polsce i za granicą,
  • możliwość kreowania innowacyjnego podejścia do zagadnień bezpieczeństwa informacji, IT i danych osobowych,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych,
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych,
  • konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,
  • możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szanse rozwoju osobistego.

Obowiązki:

  • realizacja projektów doradczych i audytowych w zakresie bezpieczeństwa informacji / IT oraz bezpieczeństwa danych osobowych,
  • wspieranie innych zespołów w zakresie zagadnień związanych bezpieczeństwem informacji, IT, OT, danych osobowych,
  • tworzenie metodyk oraz analiz i raportów dotyczących realizowanych prac.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dodano dnia: 11-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji