Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant telefoniczny - wsparcie techniczne

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Kraków (małopolskie, Polska)
Nr ref.: KTW/035/MGR

Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem

  • Przedłużanie umów z klientami korzystającymi z danej usługi

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w ruchu przychodzącym w zakresie technicznym, serwisowym, obsługi zgłoszeń, obsługi wysyłek, obsługi sprzedaży i reklamacji (obsługa bieżąca + przyjmowanie nowych zgłoszeń)

  • Doradztwo w zakresie produktowym i oprogramowania

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dyspozycyjność na poziomie 80 h miesięcznie (w tym 40 h w godzinach 17:00-21:00), min. 4 razy w tygodniu po ok. 5 h

  • Pozytywne nastawienie do ludzi

  • Dobra umiejętność obsługi komputera

  • Dyspozycyjność do pracy w jedną sobotę w miesiącu

Oferujemy:

  • Niezbędne szkolenia

  • Pracę w młodym i pełnym energii zespole pod opieką profesjonalnych team liderów

  • Elastyczny czas pracy w godz. 9:00-21:00 - sam ustalasz grafik!

  • Atrakcyjne zarobki - stawka podstawowa + prowizje + systemy motywacyjne

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Możliwość podjęcia pracy dorywczej lub związania się z firmą na stałe

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619

Dodano dnia: 11-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji