Konsultant telefoniczny - wsparcie techniczne

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Kraków

Konsultant telefoniczny - wsparcie techniczne Miejsce pracy: Kraków (małopolskie, Polska) Nr ref.: KTW/035/MGR Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
  • Przedłużanie umów z klientami korzystającymi z danej usługi
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w ruchu przychodzącym w zakresie technicznym, serwisowym, obsługi zgłoszeń, obsługi wysyłek, obsługi sprzedaży i reklamacji (obsługa bieżąca + przyjmowanie nowych zgłoszeń)
  • Doradztwo w zakresie produktowym i oprogramowania

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność na poziomie 80 h miesięcznie (w tym 40 h w godzinach 17:00-21:00), min. 4 razy w tygodniu po ok. 5 h
  • Pozytywne nastawienie do ludzi
  • Dobra umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w jedną sobotę w miesiącu

Oferujemy:

  • Niezbędne szkolenia
  • Pracę w młodym i pełnym energii zespole pod opieką profesjonalnych team liderów
  • Elastyczny czas pracy w godz. 9:00-21:00 - sam ustalasz grafik!
  • Atrakcyjne zarobki - stawka podstawowa + prowizje + systemy motywacyjne
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość podjęcia pracy dorywczej lub związania się z firmą na stałe

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619