Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Księgowy ds. zobowiązań z j. francuskim

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Księgowy ds. zobowiązań z j. francuskim Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: HH Branża: - Finanse / Ekonomia - Łańcuch dostaw - Zakupy Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Firma TAP TALENT, będąca częścią TABULUS Sp. z.o.o., specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług doradztwa personalnego. Z naszych projektów rekrutacyjnych korzystają globalne i lokalne przedsiębiorstwa na terenie całego kraju. Podstawą naszej współpracy jest zaufanie, sprawny dostęp do informacji oraz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta i Kandydata.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji, świadczącej profesjonalne usługi w zakresie wspierania procesów biznesowych poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Księgowy ds. zobowiązań z j. francuskim

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska:

Obsługa procesów AP oraz T&E
Uzgadnianie kont księgowych
Kontakt ze zlokalizowanymi w Europie spółkami grupy
Obsługa Klientów z Francji i Belgii

Wymagania:

Biegła znajomość języka francuskiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Wiedza z zakresu ekonomii/ księgowości/ finansów
Znajomość MS Excel
Min. roczne doświadczenie (profile seniorskie będą rozpatrywane na stanowiska seniorskie)
Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach księgowości i finansów
Samodzielną i odpowiedzialną pracę
Prywatną opiekę medyczną
Dodatkowe ubiezpieczenie na życie
Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

poprzez email

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Dodano dnia: 10-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji