MAGAZYNIER SKÓRZEWO 8-16

FallWork Sp. z o.o. , Cały kraj

MAGAZYNIER SKÓRZEWO 8-16 Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: MG/1/18 Branża: - Kontrola jakości - Łańcuch dostaw - Praca fizyczna - Zarządzanie jakością - Magazynowanie - Pracownicy magazynowi Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: w trakcie nauki Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

⦁ załadunek oraz rozładunek towaru,
⦁ składowanie towaru w magazynie.

Wymagania:

⦁ łatwość uczenia się lub znajomość systemu WMS,
⦁ uprawnienia na wózki widłowe,
⦁ odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie,
⦁ prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
⦁ mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.

Oferujemy:

⦁ zatrudnienie na umowę zlecenie,
⦁ pracę jednozmianową (od 8 do 16) w nowoczesnym magazynie,
⦁ praca RÓWNIEŻ dla studiujących zaocznie,
⦁ narzędzia niezbędne do pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal.
tel. 790 790 544