Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY W FIRMIE KOSMETYCZNEJ

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Swarzędz (Wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: PP/1/1/18

Branża:

- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

- prace na linii produkcyjnej

- odbieranie produktów z linii produkcyjnej

Wymagania:

- chęć podjęcia pracy

- zdolności manualne (zręczność, sprawność, dynamika ruchów)

- dyspozycyjność

- mile widziane PANIE

Oferujemy:

- możliwość pracy od zaraz

- umowę zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- terminowe wynagrodzenie

- pracę w systemie 3 zmianowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

tel.: 790 790 544

Dodano dnia: 09-01-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji