PRACOWNIK PRODUKCYJNY W FIRMIE KOSMETYCZNEJ

FallWork Sp. z o.o. , Cały kraj

Miejsce pracy: Swarzędz (Wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: PP/1/1/18

Branża:

- Praca fizyczna – Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

- prace na linii produkcyjnej

- odbieranie produktów z linii produkcyjnej

Wymagania:

- chęć podjęcia pracy

- zdolności manualne (zręczność, sprawność, dynamika ruchów)

- dyspozycyjność

- mile widziane PANIE

Oferujemy:

- możliwość pracy od zaraz

- umowę zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- terminowe wynagrodzenie

- pracę w systemie 3 zmianowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

tel.: 790 790 544

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)”