Cukiernik

A. Blikle Sp. z o.o. , Konstancin Jeziorna

Firma A. Blikle sp. z o.o. poszukuje do pracowni cukierniczej w Bielawie k. Konstancina Jeziornej

CUKIERNIKÓW

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

Produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych np. ciast, ciastek, tortów, lodów zgodnie z recepturami,
Kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji;
Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np. : kremów, polew, galaretek, owoców, marmolad,
Formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta;
Zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek;
Utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż.

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy jako cukiernik,
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,
Znajomość zagadnień HACCP,
Umiejętność dążenia do wyznaczonych rezultatów,
Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów,

Oferujemy :

Możliwość rozwoju zawodowego,
Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem,
Stabilną i długofalową współpracę z firmą.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na
potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o
ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).