Sprzedawca w Cukierniach A. Blikle

A. Blikle Sp. z o.o. , Warszawa

Firma A. Blikle sp. z o.o. poszukuje osób do pracy w Cukierni na stanowisku:

SPRZEDAWCA

Lokalizacje: Nowy Świat, Arkadia, Galeria Mokotów, AL. KEN 22, Sadyba, Targówek (aplikując wpisz interesującą lokalizację)

Co zyskujesz przychodząc do Nas?

- rodzinną i przyjazną atmosferę, która sprawi, że praca stanie się dla Ciebie przyjemnością,
- pracę w zaangażowanym zespole,
- elastyczne godziny pracy dające możliwość realizowania pasji i zainteresowań,
- doświadczenie jakiego nie zdobędziesz w żadnej innej firmie,
- system szkoleń, który skutecznie podnosi Twoje kompetencje jako sprzedawca,
- kartę rabatową na nasze pyszne produkty,
- masz możliwość rozwoju dzięki awansom wewnętrznym,
- niezbędne narzędzia pracy, a także wiele innych smakowitych powodów by do nas dołączyć.

Kluczowe zadania:
• aktywna sprzedaż słodkich produktów,
• indywidualna obsługa Klientów zgodna ze standardem firmy,
• realizacja celów i planów sprzedażowych,
• udział w akcjach promocyjnych,
• dbałość o czystość i estetyczny wygląd cukierni,
• budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi.

Oczekiwania:
• pozytywne nastawienie do pracy,
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• samodzielność i zaangażowanie,
• łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność utrzymywania dobrych, stałych relacji z klientami,
• wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Nie zwlekaj, daj nam szansę poznać siebie i wyślij do nas swoją aplikację!
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv poprzez portal z dopiskiem jaka lokalizacja Państwa interesuje

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).