Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kontrakt_Front End Developer Angular 2.0.

Lokalizacja: Wroclaw

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Kontrakt_Front End Developer Angular 2.0. Miejsce pracy: wroclaw (dolnoslaskie, Polska) Nr ref.: FRA/DEV Branża: Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Stanowisko : Front-End Software Developer (Angular 2.0.)

Miejsce pracy : Wrocław

Opis stanowiska:

Pracując z zespołem programistów oraz naukowców we Wrocławiu, osoba zatrudniona na stanowisku

odpowiedzialna będzie za rozwój usługi chmurowej od strony front-endu przeznaczonej do generowania modeli trójwymiarowych oraz symulacji numerycznych w obszarze diagnostyki medycznej.

Obowiązki :

- rozwijanie aplikacji webowej w oparciu Angular 2.0., TypeScript

- projektowanie ekranów zgodnie ze najnowszymi standardami HTML, CSS

- współpraca z developerami w ramach zespołów Scrumowych

- świadczenie wsparcia dla aplikacji back-end

- odpowiedzialność za dobrą jakość kodu

- tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie komercyjne jako Senior Software Developer

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

- wiedza w obszarze technologii front-end: HTML, CSS, JavaScript

- umiejętność programowania z wykorzystaniem Angular 2.0., TypeScript

- znajomość środowisk multiplatformowych- interfejswó dla Windowsa, Androida, iOSa, Linuxa

Oferujemy:

- stabilna praca w innowacyjnej organizacji o kulturze start-upu

- udział w tworzeniu rozwijającego się projektu badawczo-rozwojowego

- możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii

- wynagrodzenie wzbogacone o system świadczeń pozafinansowych

Dodano dnia: 06-12-2017

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji