Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent/ka ds. HR

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: 120807

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Wsparcie specjalistów w procesach rekrutacyjnych

  • Odpowiedzialność za wstępną selekcję Kandydatów

  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami

  • Zarządzanie bazą kandydatów w dedykowanym systemie

  • Zapewnienie logistyki i administracji szkoleń przy współpracy z trenerami

  • Wprowadzanie danych do platformy szkoleniowej

  • Wsparcie Zespołu Szkoleń w zakresie przygotowania oferty i harmonogramu szkoleń

  • Wprowadzanie nowych pracowników

  • Sporządzanie raportów i analiz

Wymagania:

Wymagania:

  • Studentka ostatnich lat studiów magisterskich (zaocznych lub dyspozycyjny student studiów dziennych)

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w prężenie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Udział w różnych projektach i współpraca z wieloma działami w firmie

  • Możliwość pracy wśród doświadczonych osób, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Dodano dnia: 26-10-2017

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji