Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent ds. HR

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: 120810

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Asystent ds. HR.

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska.

Nr ref.: AHR/048/ICI

Zadania:

  • wsparcie specjalistów w procesach rekrutacyjnych;

  • odpowiedzialność za wstępną selekcję Kandydatów;

  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami;

  • zarządzanie bazą kandydatów w dedykowanym systemie;

  • zapewnienie logistyki i administracji szkoleń przy współpracy z trenerami;

  • wprowadzanie danych do platformy szkoleniowej;

  • wsparcie Zespołu Szkoleń w zakresie przygotowania oferty i harmonogramu szkoleń;

  • wprowadzanie nowych pracowników;

  • sporządzanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • studentka ostatnich lat studiów magisterskich (zaocznych lub dyspozycyjny student studiów dziennych);

  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;

  • samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

  • znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w prężenie rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • udział w różnych projektach i współpraca z wieloma działami w firmie;

  • możliwość pracy wśród doświadczonych osób, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Dodano dnia: 26-10-2017

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji