Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

TOKARZ DO 3,5 - 4 TYS. ZŁ NETTO (NA RĘKĘ) MIESIĘCZNIE

Lokalizacja: Wroclaw

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

TOKARZ DO 3,5 - 4 TYS. ZŁ NETTO (NA RĘKĘ) MIESIĘCZNIE Miejsce pracy: Wroclaw (dolnośląskie, Polska) Nr ref.: T/12/17 Branża: - Praca fizyczna - Produkcja - Inne - Pracownicy produkcyjni Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Dla naszego klienta - dużego, nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego we Wrocławiu z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim i dobrej, stabilnej sytuacji finansowej, poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko Tokarza.

ZADANIA:

 obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej),
 toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz, mosiądz),
 obsługa urządzeń pomiarowych (np. suwmiarki).

WYMAGANIA:

minimum roczne-dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
umiejętność czytania rysunku technicznego.

MILE WIDZIANE (NIE OBOWIĄZKOWE):

zasadnicze wykształcenie zawodowe: operator obrabiarek skrawających,
kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu '0',
komunikatywny język polski (dla obcokrajowców).

OFERTA:

umowa o pracę,
system zmianowy,
doświadczony i przyjazny zespół,
fundusz świadczeń socjalnych,
dla najbardziej doświadczonych wynagrodzenie do 3500 - 4000 zł netto (w zależności od posiadanych kompetencji).

Dodano dnia: 27-11-2017

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji