Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Dyrektor ds. Rozwoju (FMCG)

Lokalizacja: Mosina

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Dyrektor ds. Rozwoju (FMCG) Miejsce pracy: Mosina (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: DG/PU/917 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma produkcyjna z branży FMCG zlokalizowana w okolicach Poznania, w związku z rozrostem struktur poszukuje ambitnej osoby do podjęcia pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  •  odpowiedzialność za strategiczny rozwój firmy w perspektywie długoterminowej
  •  przygotowywanie i nadzór nad wdrażaniem strategii rozwoju firmy
  •  zarządzanie operacyjne
  •  tworzenie działu sprzedaży, jego nadzorowanie i organizowanie pracy działu
  •  aktywne pozyskiwanie kontrahentów w Polsce i zagranicą
  •  budowanie długofalowych relacji z partnerami firmy
  •  reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  •  min. 3 lata doświadczenia na stanowisku zarządzającym w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  •  znajomość branży FMCG
  •  umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych
  •  biegłe posługiwanie się językiem angielskim
  •  wykształcenie wyższe
  •  duża samodzielność i nastawienie na osiąganie celów
  •  umiejętność pracy pod presją czasu
  •  zdolność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej, jak i innych
  •  prawo jazdy kat. B, mobilność

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  •  umowę o pracę na pełen etat
  •  wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

Dodano dnia: 29-09-2017

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji