Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Comarch SA , Kraków

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania:

doświadczenie w obszarze marketingu internetowego
znajomość narzędzi Google: Adwords, Analytics, Search Console, Developer Tools
orientacja w kwestiach związanych z marketingiem w wyszukiwarce Google (SEO / PPC), mile widziane doświadczenie w tego rodzaju projektach
umiejętność tworzenia tekstów do publikacji w Internecie i ich optymalizacji pod kątem SEO
mile widziana znajomość HTML oraz doświadczenie w pracy w systemach typu CMS
zainteresowanie marketingiem internetowym i orientacja w obecnych trendach
swobodne posługiwanie się językiem angielskim – warunek konieczny
samodzielność i inicjatywa w zakresie prowadzonych projektów

Zakres obowiązków:

prowadzenie i rozwijanie strony internetowej firmy w kilku językach, z użyciem systemu CMS (przygotowanie tekstów i treści na strony www, odpowiedzialność za systematyczne zwiększanie jakości ruchu i ilości konwersji w witrynie, optymalizacje witryny pod kątem UX)
optymalizacja stron pod kątem SEO (wdrażanie zaleceń z audytów, koordynacja współpracy z agencją SEO, monitorowanie i raportowanie wyników działań, pozyskiwanie dobrej jakości linków zewnętrznych)
prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google (przygotowanie fraz kluczowych i treści reklam, monitorowanie efektywności działań)
pisanie tekstów marketingowych do publikacji w Internecie
analiza i raportowanie efektów prowadzonych projektów (z użyciem Google Analytics)

Poza ciekawym zakresem obowiązków oferujemy:

pracę pełną wyzwań w zespole złożonym z ludzi, którzy kochają marketing
stały kontakt z językiem (angielskim i nie tylko)
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o globalnym zasięgu
przyjazną atmosferę pracy
możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju w zakresie marketingu
współpracę z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny).

Myślisz, że to ogłoszenie idealne dla Ciebie? Aplikuj już teraz!