Kupiec

Bać- Pol S.A. , Bielany Wrocławskie

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania

• Co najmniej 2 letniego doświadczenia w pracy w dziale handlowym branży FMCG
• Umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji
• Nastawienia na wyniki i realizację wyznaczonych celów

Obowiązki

• Negocjowanie cen zakupu i zamawianie towaru u dostawców
• Rozliczanie wszelkich zobowiązań producentów i dostawców względem Spółki
• Pozyskiwanie budżetów marketingowych na wsparcie sprzedaży
• Zarządzanie wybraną kategorią produktów
• Monitorowanie i analiza rynku artykułów spożywczych, w szczególności cen i ofert promocyjnych

Oferujemy

• Ambitną i rozwojową pracę
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę