Magazynier Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie) Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Praca fizyczna Umiejętności: - Sprzedawca w sklepie - magazynier - Obsługa klienta indywidualnego - Obsługa klienta - Sprzedawcy - Magazynowanie

firma handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku branży płytek ceramicznych i farb poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia produktowe i kompetencyjne
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Obowiązki:

  • załadunek oraz rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy
  • rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • obsługa wózka widłowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej
  • dynamizmu i zaangażowania
  • możliwość pracy w systemie dwuzmianowym

Dodatkowym atutem będzie udokumentowana umiejętność obsługi wózków widłowych.