KIEROWNIK ODZIAŁU / UNIT MANAGER

PGB Human Resources Sp. z o.o. , Array

KIEROWNIK ODZIAŁU / UNIT MANAGER Nr ref.: UM_1217_LUB_WI Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Sprzedaż Umiejętności: - FMCG - HORECA - kierowanie zespołem sprzedażowym - aktywna sprzedaż - Pozyskiwanie nowych klientów - Sprzedaż B2B - kosmetyki i wyposażenie dla Spa & Wellness - Obsluga klienta ostatecznego: firm i instytucji - obsługa posprzedażowa klientów instytucjonalnych - sprzedaż hurtowa - Koordynowanie i kierowanie zespołem - HoReCa/ Sieci - kontakty z klientami detalicznymi, biznesowymi i instytucjonalnymi, - Sprzedaż - Zarządzanie zespołem - chemia kosmetyczna - Zarządzanie Sprzedażą - Wyposażenie biur - Umiejętność kierowania zespołem i koordynacji prac - znajomość rynku HoReCa - Umiejętność organizowania czasu pracy - doświadczenie w kierowaniu zespołem

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta - dystrybutora marek z branży FMCG poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych.

  • Realizowanie planów sprzedażowych.
    Współpraca z klientami instytucjonalnymi HoReCa.

  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie.

  • Tworzenie sieci sprzedaży bezpośredniej oraz kontrola wzrostu sprzedaży.

  • Nadzór merytoryczny nad realizacją zadań handlowych.

  • Rozwój rynku wschodniego.

  • Zarządzanie sprzedażą na rynku B2B.

  • Analiza rynku dla określania szans rynkowych i kierunków rozwoju.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość branży FMCG.

  • Doświadczenie we współpracy z klientami Instytucjonalnymi.
    Umiejętności planowania.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe.

  • Umiejętnością sprawnego organizowania pracy własnej.

  • Duża elastyczność w działaniu oraz otwartość na zmiany.

  • Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie; podstawa + ryczałt za nadgodziny + system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy laptop, telefon.

  • Profesjonalne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe.

  • Dofinansowanie do kształcenia.

  • Różnorodne dodatki pozapłacowe, np. bony świąteczne i okolicznościowe.