DYREKTOR DS. EKSPORTU

Z.P. Alexander , Chwaszczyno k/Gdyni

DYREKTOR DS. EKSPORTU Miejsce pracy: Chwaszczyno k/Gdyni (pomorskie) Branża: - Kadra zarządzająca - Sprzedaż Umiejętności: - Eksport - Efektywność Sprzedaży - Realizacja planów sprzedażowych - Techniki sprzedaży i negocjacji - Sprzedaż eksportowa - Export Management - Sprzedaż - Zarządzanie Sprzedażą - Umiejętności sprzedaży - Sprzedaż międzynarodowa

Jeden z największych producentów gier planszowych i zabawek edukacyjnych w Polsce, firma z wieloletnią tradycją i silną pozycją na rynku krajowym, w związku z ambitnymi planami ekspansji na rynki zagraniczne poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Podstawowym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie zbudowanie solidnej sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych oraz zdobycie trwałych kontraktów z zagranicznymi sieciami handlowymi. Oferta skierowana jest do osób ambitnych, posiadających wiedzę i doświadczenie. Oferowane stanowisko cechuje samodzielność i niezależność, ale spoczywa na nim duża odpowiedzialność. Oczekujemy stworzenia i skutecznej realizacji wizji ekspansji.

Obowiązki:

  • tworzenie i realizacja strategii działań na rynkach eksportowych,
  • stworzenie sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • budowa i utrzymanie stałych relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami,
  • kompleksowa obsługa klienta zagranicznego (koordynowanie procesów związanych z eksportem produkowanych wyrobów):
    • przygotowywanie umów handlowych,
    • negocjowanie umów i ustalanie warunków współpracy,
    • ustalanie polityki cenowej na podległym obszarze,
    • lokalizacja produktów eksportowych w bezpośrednim kontakcie z partnerami,
    • ścisła współpraca z działem kreatywnym, działem marketingu oraz z działem produkcji w zakresie planowania i zapewnienia stałości dostaw,
  • analiza podległych rynków oraz panujących trendów, cen, asortymentu, itp.
  • inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników,
  • proponowanie i ocena nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora ds. Eksportu będzie raportowała bezpośrednio do właściciela firmy.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na rynkach zagranicznych oraz udowodnione sukcesy zawodowe,
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana dodatkowa znajomość innych języków,
  • doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych i utrzymywaniu kontaktu ze stałymi klientami,
  • mile widziane kontakty biznesowe na rynkach zagranicznych (szczególnie znaczenie ma znajomość lokalnych sieci sprzedaży),
  • umiejętność kompleksowej obsługi klienta zagranicznego,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne,
  • samodzielność, kreatywność oraz dynamika w działaniu,
  • praca zorientowanej na cel i osiąganie wyników,
  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
  • entuzjazm, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • dyspozycyjność, gotowość do podróży zagranicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość rynku gier planszowych i zabawek będzie dużym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku, z dużą swobodą działania,
  • ciekawą pracę w atrakcyjnej branży,
  • zatrudnienie na umowie o pracę w dużej, stabilnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, składającym się z ludzi z pasją,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (bardzo wysoka premia uzależniona od wyników sprzedaży),
  • niezbędne do pracy narzędzia (samochód, laptop, telefon),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny.