Specjalista ds. eksportu na rynek włoski

Randstad Polska , Śląsk

Specjalista ds. eksportu na rynek włoski Miejsce pracy: Śląsk (śląskie) Nr ref.: 47631

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej z Kobióra, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

specjalista ds. eksportu na rynek włoski

Zakres obowiązków:

  • budowanie trwałych relacji z klientami na terenie Włoch poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz delegacje
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwój sprzedaży
  • udział w targach branżowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość rysunku technicznego oraz materiałoznawstwa
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę przez pierwszy miesiąc w Kobiórze - później home office
  • ?elastyczny czas pracy
  • pakiet multisport
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)