Sprzedawca Kasjer Kielce

Eurocash S.A. , Kielce

Sprzedawca Kasjer Kielce Miejsce pracy: Kielce (świętokrzyskie) Umiejętności: - Praca w zespole - Obsługa kasy fiskalnej - Obsługa klienta - Doświadczenie w pracy z klientem - Doświadczenie zawodowe

DELIKATESY CENTRUM
To ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 18-letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu.
Obecnie do sklepu w Kielcach poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami,
  • Obsługa systemu kasowego,
  • Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go
    zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,
  • Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych.

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub zawodowego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym,
  • Książeczki sanepidowskiej,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętności pracy w zespole i dostosowania się obowiązujących zasad,
  • Kultury osobistej i życzliwości,
  • Pozytywnego nastawienia do ludzi.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Wynagrodzenie od 2 200 brutto,
  • Możliwość otrzymywania premii.