Przedstawiciel handlowy - Chemical Engineering products

Recruit Europe , Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bytom, Chorzow, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Przedstawiciel handlowy - Chemical Engineering products Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bytom, Chorzow, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza (śląskie) Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Sprzedaż Umiejętności: - Automatyzacja - Przedstawicielstwo handlowe - Chemia analityczna - Inżynieria Chemiczna - CNC Machine - Relacje z klietami - Przedstawiciel handlowy - Automatyka - automatyka przemysłowa - Utrzymywanie długotrwałych kontaktów handlowych - Realizacja planów sprzedażowych - negocjacje handlowe - Negocjacje biznesowe - Peelingi chemiczne - Technologia chemiczna - analiza chemiczna - Analityka chemiczna - Chemistry - Laboratorium chemiczne - chemik,technologia żywności - Spotkania biznesowe - Sprzedaż - Negocjacje z klientami - Zarządzanie Sprzedażą - Umiejętności sprzedaży - Sprzedaż bezpośrednia - Sprzedaż międzynarodowa - Chemia polimerów - Chemia organiczna - chemia - Przemysł chemiczny - mikroskop - Chemical Technology - Chemia nieorganiczna - Skaningowy mikroskop elektonowy SEM

Sales Representative of Japanese international company - Home office

Nasz klient: Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia chemiczna)

Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia chemia) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - Home office. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

UWAGA: PLEASE SEND ENGLISH CV

Opis stanowiska:

      • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach;
      • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami
      • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;
      • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem końcowym
      • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;
      • Bieżąca analiza rynku
      • Twoja inicjatywa w znajdowaniu nowych możliwości dla biznesu i rozwoju marki zostanie odpowiednio doceniona
      • Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o naszych innowacjach technicznych.
      Miejsce pracy: home office

      Wymagania:

      Wykształcenie wyższe techniczne, chemiczne albo ekonomia itd
      Minimum 2~3 lata doświadczenia, preferowane w sprzedaży B2B

      • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowych środowisku;
      • Prawo jazdy kategorii B;
      • Dobra znajomość obsługi komputera;
      • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;
      • Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele.
      • Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać o jego potrzebach
      • Masz otwarty umysł i chętnie pogłębiasz wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii

      Oferujemy:

      • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
      • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie
      • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim.

www.recruit.com.pl
www.recruit-europe.eu