Przedstawiciel Handlowy

Lobo sp. z o.o. sp.k. , Wrocław

Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie) Nr ref.: Przedstawiciel Handlowy/WRO/PC

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia serwisów i aplikacji internetowych, szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  •       Badanie potrzeb rynku dedykowanych usług IT.
  •       Nawiązywanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych.
  •       Sprzedaż dedykowanych produktów/ usług dla branży IT.
  •       Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  •       Realizacja zadań z zachowaniem najwyższych standardów.

Wymagania:

  •       Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sprzedaży dedykowanych rozwiązań opartych na technologii PHP).
  •       Bardzo wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne.
  •       Doskonała znajomość zasad skutecznej i efektywnej sprzedaży poparta wynikami/ referencjami.
  •       Mile widziane wykształcenie wyższe Informatyczne.
  •       Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2/C1).

Nasz klient oferuje:

  •       Współpracę B2B.
  •       Wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne.
  •       Elastyczne godziny pracy.
  •       Prywatną opiekę medyczną w Luxmed.
  •       Kartę Multisport.
  •       Ligę tenisa stołowego.
  •       Spotkania integracyjne, wspólne świętowanie fajnych momentów.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl