Absolwent filologii niemieckiej

GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. , Kraków

Absolwent filologii niemieckiej Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Branża: - Administracja biurowa - Marketing/Reklama/Public Relations - Obsługa klienta/Call Center WYMAGANIA

  • biegła znajomość j. niemieckiego i dobra znajomość j. angielskiego
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • orientacja na Klienta

Dla naszego Klienta, który obecnie rozwija swoją działalność w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

Obowiązki :
  • odpowiedzi na zapytania Klientów w języku niemieckim (mail, czat, telefon)
  • rozwiązywanie trudności Klientów
  • wspieranie Klientów w użytkowaniu platformy on-line
  • raportowanie do Managera

KORZYŚCI

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta Multibenefit
  • prywatna opieka medyczna
  • świeże owoce w biurze
  • możliwość rozwoju w nowych strukturach

Agencja zatrudnienia numer 812.