Specjalista ds. procesu zamówień z językami obcymi

G-Force Sp. z o.o. , Łódź

Specjalista ds. procesu zamówień z językami obcymi Miejsce pracy: Łódź (łódzkie) Nr ref.: ŁD/SP/2017 Branża: - Administracja biurowa - Obsługa klienta/Call Center Umiejętności: - Wsparcie klienta - Strategic Sourcing - Sourcing - Utrzymanie relacji - Global Sourcing - Procurement Outsourcing - francuski – średniozaawansowany - Francuski - język francuski-poziom B2-C1 - Sourcing & Procurement - Purchasing Management - Procurment - Budowanie relacji z klientem - Procurement Specialist - Obsługa klienta - Purchase Planning - Umiejętność budowania relacji z ludźmi - Purchasing Strategy - conversational French - Francuski B2 - Język francuski w biznesie - Business French - Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych - francuski biegły - Business French - Fluent French - French translations

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zakres obowiązków:

  • Bieżący kontakt i opieka nad Klientem międzynarodowym
  • Koordynacja procesu i terminów realizowanych zamówień
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania wobec Kandydata:

  • Znajomość w stopniu zaawansowanym jednego z języków: francuski, niemiecki, czeski, słowacki (min. B2)
  • Znajomość j. angielskiego od poziomu B2
  • Doświadczenie w obłudze klienta w dziale zakupów/zamówień będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, karty lunchowe, dofinansowanie do kursów językowych)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku