Sprzedawca

Aldi Sp. z o.o. , Kraków, Kęty, Oświęcim

Sprzedawca Miejsce pracy: Kraków, Kęty, Oświęcim (małopolskie) Nr ref.: 04_wybrane miasto Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Sprzedaż

ALDI to firma z ponad stuletnią tradycją.
Zostań jej częścią.

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • Przyjazna atmosfera pracy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • Przyjazne usposobienie oraz postawa zorientowana na klienta
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Szybkość działania oraz staranność
  • Elastyczne podejście do godzin pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Twoje zadania:

  • Obsługa klienta
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek
    w sklepie)
  • Obsługa kasy fiskalnej

Aplikację należy przesyłać w formacie pdf, koniecznie z dopiskiem "Sprzedawca+wybrane miasto" w tytule, klikając na przycisk aplikowania. Dokumenty aplikacyjne można również dostarczać do ww. sklepów w zamkniętej kopercie z dopiskiem "do rąk Kierownika Rejonu".