Zastępca Kierownika Sklepu

Aldi Sp. z o.o. , Wrocław

Zastępca Kierownika Sklepu Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie) Nr ref.: 02_wybrane miasto Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Sprzedaż Umiejętności: - Techniki sprzedaży i negocjacji - Sprzedaż - Obsługa klienta - Umiejętności sprzedaży - zarządzanie sklepem

ALDI to firma z ponad stuletnią tradycją.
Zostań jej częścią.

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • Przyjazna atmosfera pracy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie oraz min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Dobre zdolności organizacyjne oraz kompetencje kierownicze
  • Zaangażowanie oraz elastyczne podejście do godzin pracy
  • Wzorowa postawa kierownicza
  • Gotowość do przejmowania odpowiedzialności
  • Pozytywne nastawienie do pracy

Twoje zadania:

  • Wsparcie Kierownika Sklepu w procesie zarządzania zespołem pracowników
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Efektywna organizacja pracy sklepu

Aplikację należy przesyłać w formacie pdf, koniecznie z dopiskiem "Zastępca Wrocław"
w tytule, klikając na przycisk aplikowania. Dokumenty aplikacyjne można również dostarczać do
ww. sklepów w zamkniętej kopercie z dopiskiem "do rąk Kierownika Rejonu".