Kierownik regionu

Rekrutacja Ukryta , Warszawa

Kierownik regionu Miejsce pracy: Warszawa (zachodniopomorskie) Branża: - Kadra zarządzająca - Sprzedaż Umiejętności: - zarządzanie zespołem handlowców - Rozwój sieci sprzedaży, - Zarządzanie zespołem - Zarządzanie Sprzedażą - Rozwój sprzedaży

Firma z branży detalicznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • rozwój i koordynacja działań operacyjnych związanych z działalnością Spółki na podległym terenie,
  • udział w tworzeniu strategii sprzedaży i wizerunku sieci sklepów,
  • tworzenie i realizacja budżetu, odpowiedzialność za wyniki regionu oraz zgodną z budżetem realizację planów sprzedażowych,
  • inicjowanie oraz wdrażanie nowych projektów wspierających sprzedaż,
  • koordynacja i nadzór nad funkcjonowaniem sklepów oraz odpowiedzialność za ich rentowność,
  • rekrutacja oraz zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym w obiektach sieciowych (sklepy itp. – zarządzanie min. 4 obiektami),
  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność delegowania i rozliczania zadań podległego zespołu,
  • samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • determinacja w realizacji celów,
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.