Kierownik Sklepu

Eurocash S.A. , Zachodniopomorskie

Kierownik Sklepu Miejsce pracy: zachodniopomorskie (zachodniopomorskie) Umiejętności: - Zarządzanie zespołem - Obsługa klienta

Obecnie do jednego z naszych sklepów w Kołobrzegu poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Sklepu.

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników, szkolenie i wyznaczanie celów,
  • Utrzymanie optymalnego stanu asortymentu oraz dbałość o ekspozycję towaru,
  • Organizowanie inwentaryzacji i nadzór nad jej sprawnym przebiegiem,
  • Regularna analiza wyników finansowych sklepu i kluczowych
    wskaźników oraz podejmowanie działań w zakresie obszarów wymagających poprawy,
  • Systematyczna kontrola wyglądu, jakości oraz funkcjonowania stoisk świeżych,
  • Koordynacja akcji marketingowych w sklepie.

Idealny kandydat powinien:

  • Wykazywać zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Posiadać doświadczenia w branży spożywczej na stanowisku Kierownika lub Zastępy Kierownika Sklepu,
  • Posiadać minimum średnie wykształcenie,
  • Wykazywać znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem sklepem (zarządzanie kategoriami, zapasem, układanie grafików itp.),
  • Posiadać umiejętności interpersonalne,
  • Sprawnie obsługiwać komputer.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Możliwość uzyskania dodatkowych premii.