Kierownik Filii

INTER CARS S.A. , Array

Kierownik Filii Branża: - Kadra zarządzająca - Sprzedaż Umiejętności: - Efektywność Sprzedaży - zarządzanie zespołem sprzedażowym - Części zamienne - sprzedaż części zamiennych - sprzedaż części samochodowych - Motoryzacja, sprzedaż - Sprzedaż - Zarządzanie zespołem - Zarządzanie Sprzedażą - Znajomość branży motoryzacyjnej - Części samochodowe - Części serwisowe

Do Filii Inter Cars S.A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizowanie planów sprzedaży oraz zarządzanie podległym Zespołem
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
  • Nadzór nad funkcjonowaniem placówki
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysokiej efektywności i motywacji w osiąganiu celów
  • Skuteczności i wysokiej jakości w realizacji zadań
  • Doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Kandydatom oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny
  • Szkolenie przygotowujące
  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej firmie motoryzacyjnej

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe ​wymagania zachęcamy do aplikowania.