Praca dla studentów i uczniów!

Call Center Inter Galactica , Częstochowa

Jesteś studentem lub uczniem? Otrzymasz możliwość elastycznego grafiku pracy w którym uwzględnimy Twój tryb nauki oraz możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych.

Nie posiadasz statusu studenta/ucznia? Zaoferujemy Ci formę umowy z uwzględnieniem składek ZUS.

Oferujemy:

  • gwarantowane wynagrodzenie za czas pracy od 13 zł / godz.;
  • system motywacyjny który podnosi wynagrodzenie nawet do 22 zł / godz.;
  • wypłatę 2 razy w miesiącu;
  • profesjonalne szkolenia które dobrze przygotują Cię do pracy;
  • wypłatę zawsze terminowo;
  • wsparcie doświadczonej kadry i współpracowników;
  • realne możliwości awansu – stawiamy na Twój rozwój;
  • biuro w ścisłym centrum Częstochowy;
  • miłą atmosferę pracy;

Obowiązki:

  • telefoniczny kontakt z klientami, dbanie o profesjonalny wizerunek firmy;
  • informowanie klientów o dostępnych produktach, aktualnych promocjach i rabatach sieci komórkowej Orange Polska;
  • sprzedaż, negocjacje, dopasowywanie najlepszych rozwiązania dla klienta;

Wymagania:

  • komunikatywność;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • sprawne posługiwanie się językiem polskim;
  • chęć nauki nowych technologii;
  • otwartość na zmiany i rozwój;

Wyślij swoje CV odpowiadając bezpośrednio na to ogłoszenie.