Kasjer / Kasjerka weekendy

FallWork Sp. z o.o. , Poznań

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, ul. Szwajcarska (M1 Franowo)

Opis stanowiska:

Profesjonalnym przyjęciem i obsługą klienta,
Sprawdzanie cen/etykiet towaru
Obsługą kasy fiskalnej i rozliczeniem środków płatniczych.

Wymagania:

1.    dyspozycyjność w weekendy (piątek, sobota, niedziela , bądź sobota-niedziela)

2.    aktualna ks. Sanepid wraz z orzeczeniem o zdolności do pracy (osoby której jej nie mają otrzymają skierowanie od nas do lekarza medycyny pracy)

Oferujemy:

1.    umowa zlecenie

2.    praca w weekendy

3.    wypłatę w formie tygodniówek (praca w weekend wypłata w czwartek)

*oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)”