Kasjer/Kasjerka Gdańsk – Wypłata Tygodniowa

FallWork Sp. z o.o. , Poznań

Kasjer/Kasjerka Gdańsk – Wypłata Tygodniowa Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska) Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:

Kasjer/Kasjerka Gdańsk - Wypłata Tygodniowa

Miejsce pracy: Gdańsk Al. Grunwaldzka

Opis stanowiska:

- obsługa klientów;

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;

Wymagania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych;

- zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowa zlecenie z pełnym ZUS-em;

- wypłaty wynagrodzenia - tygodniówki;

- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej (bezpłatne)