Kasjer/ka Bydgoszcz – TYGODNIÓWKI – Wypłata przed świętami

FallWork Sp. z o.o. , Bydgoszcz

Kasjer/ka Bydgoszcz – TYGODNIÓWKI – Wypłata przed świętami Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie, Polska) Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Kasjer/ka Bydgoszcz - TYGODNIÓWKI - Wypłata przed świętami

lokalizacja: Bydgoszcz Fordon

Opis stanowiska:

- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- dyspozycyjność do pracy w godzinach porannych jak i popołudniowych (w godzinach otwarcia sklepu)

Oferujemy:

- umowa zlecenie

- wynagrodzenie w formie tygodniowej w czwartki, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)

- zwrot części kosztów wyrobienia książeczki sanepidu

- darmowe szkolenie kasjerskie

Ogłoszenie wystawiała Agencja Pracy Fallwork nr 6231