Praca-Doradca-Częstochowa

Call Center Inter Galactica , Cały kraj

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Studiujesz dziennikarstwo, marketing? A może wręcz przeciwnie- bankowość i finanse? Na pewno wybrałeś dobry kierunek. Czas wybrać dobrą pracę!

Zostań: TELEFONICZNYM DORADCĄ KLIENTA!

ZAROBISZ
-stała stawka gwarantowana za godzinę bez względu na ilość przepracowanych godzin
-premie i prowizję za osiągnięcia
-wypłata w każdy piątek

ROZWINIESZ SIĘ
-szkolenia i warsztaty kompetencyjne
-ścieżki rozwoju i awansów
-program wspierania talentów

ZDOBĘDZIESZ DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
-praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności
-połączenie pracy ze studiami

SKORZYSTANIE Z DODATKÓW
-karta rabatowa
-owoce 2 razy w tygodniu
-bezpłatna opieka medyczna LUX MED

TWOJE ZADANIA
-informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów
-sprzedaż oferty dopasowanej do wymagań Klienta
-negocjowanie, zbijanie obiekcji, argumentowanie itp. (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń wspierających Cię w tym zakresie)

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wysłanie CV na adres: aleksandra.piatkowska@ccig.pl lub aplikacje na stronie www.ccig.pl/ praca