Specjalista ds. Sprzedaży

Bać- Pol S.A. , Piotrków Trybunalski

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania:

• 3 letnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej w branży FMCG,
• Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
• Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny gotowości do pracy z klientami w terenie,
• Znajomość pakietu MS Office, (szczególnie Excel)
• Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy,
• Umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji,
• Nastawienia na wyniki i realizację wyznaczonych celów.

Zadania:

• Realizacja założonych planów sprzedażowych,
• Analizowanie informacji rynkowych w zakresie działań promocyjno–cenowych konkurencji,
• Zatwierdzanie warunków handlowych dla klientów,
• Przygotowywanie analiz, zestawień, raportów,
• Motywacji i samodzielności do osiągania wysokich wyników,
• Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian.

Oferujemy:

• Ambitną i rozwojową pracę,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:
alina.kuzniar@bacpol.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.