Kierownik Sprzedaży

Bać- Pol S.A. , Piotrków Trybunalski

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży
• Umiejętność współpracy z klientem w terenie
• Bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
• Umiejętności negocjacyjne
• Prawa jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

• Realizacja założonego planu sprzedaży
• Negocjowanie z kontrahentami warunków współpracy handlowej
• Budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji z klientami
• Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
• Raportowanie i analizę osiąganych wyników
• Wyznaczanie i nadzorowanie zadań w obszarze sprzedaży podległych kanałów/klientów
• Tworzenie i rozbudowa regionalnej sieci sprzedaży

Oferujemy:

• Zatrudnienie w Spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Pracę umożliwiającą rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:
alina.kuzniar@bacpol.com.pl

Prosimy dopisać nazwę stanowiska w tytule poczty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”