comarch , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży
wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Telekomunikacja, Informatyka lub pokrewne
mile widziane doświadczenie w branży IT lub u operatora telekomunikacyjnego
znajomość rynku telekomunikacyjnego
umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji
łatwość nawiązywania kontaktów, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
wytrwałość w dążeniu do celu, zorientowanie na sukces
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
znajomość rozwiązań klasy OSS/BSS będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy
budowanie nowych relacji biznesowych na bazie strategii rozwoju
realizacja założonych budżetów sprzedaży
bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.