Doradca techniczno-handlowy (Szef serwisu)

ManpowerGroup Sp. z o.o. , Częstochowa

Doradca techniczno-handlowy (Szef serwisu) Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie, Polska) Nr ref.: SSE/037/MJA Branża: Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Zarzadzanie powierzonym terenem pod kątem usług i produktów serwisowych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie oraz wzrost sprzedaży (EBIT) usług i produktów serwisowych na powierzonym terenie
  • Utrzymywanie i budowanie dobrych relacji serwisowych z klientami na powierzonym terenie
  • Reprezentowanie firmy w kwestiach związanych z serwisem
  • Sprzedaż umów serwisowych i nadzór nad ich prawidłową realizacją
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Współtworzenie oraz wdrażanie akcji promocyjnych

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie handlowe w sprzedaży B2B lub B2C
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Otwartość na potrzeby klienta
  • Dynamizm, kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Stabilną podstawę oraz system premiowy/prowizyjny
  • Pakiet benefitów - pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie, paczki, bony
  • Telefon, laptop oraz nowe auto służbowe