Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Area Sales Manager)

PGB Human Resources Sp. z o.o. , Warszawa, Wrocław, Poznań

Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Area Sales Manager) Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Poznań (Cała Polska) Nr ref.: ASM_0917_WAR_BP Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Sprzedaż

Dla mojego Klienta, wiodącej firmy w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji, poszukuję osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Współpraca i wsparcie techniczne projektantów wentylacji w regionie
  • Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych w regionie
  • Rozwijanie trwałych kontaktów z klientami firmy
  • Udział w przygotowaniu technicznym i handlowym ofert i ich negocjacja
  • W zależności od miejsca zamieszkania, praca z biura domowego (home office) lub siedziby firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych
  • Doświadczenie w branży HVAC
  • Komunikatywna znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego
  • Praktyczna obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, rzetelność, kreatywność
  • Zdolność łatwego komunikowania się i współpracy
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Mój Klient oferuje:

  • Umowę o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Narzędzia pracy: laptop, komórka i samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność w pracy w terenie i w biurze domowym