Pracownik działu księgowości z j. niemieckim

Genpact Poland , Poznań

Pracownik działu księgowości z j. niemieckim Miejsce pracy: Poznań (Wielkopolski, Polska) Nr ref.: 03 Branża: - Administracja biurowa - Finanse / Ekonomia - Obsługa klienta - Wsparcie administracyjne - Zarządzanie biurem i administracją - Doradztwo / Konsulting - Kontroling - Księgowość - Finanse / Bankowość / Ubezpieczenia Forma zatrudnienia: pełen etat

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT.

Opis stanowiska:

  • Weryfikacji oraz księgowaniu dokumentów finansowych;
  • Potwierdzaniu i uzgadnianiu raportów;
  • Komunikacji mailowej i telefoniczna z dostawcami i klientami;
  • Rozliczaniu płatności;
  • Potwierdzaniu i uzgadnianie sald;
  • Pracy z systemu SAP.

Wymagania:

  • Dobrze posługujesz się językiem niemieckim;
  • Jesteś osobą komunikatywną lubiącą wyzwania;
  • Jesteś otwarty na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • Potrafisz pracować pod presją czasu

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie (umowa u pracę)
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie, Luxmed, Multisport)
  • Możliwość polecania znajomych
  • Uczestnictwo w szkoleniach (umiejętności twardych, miękkich)
  • Możliwości rozwoju i planowania ścieżki kariery
  • Pracę w środowisku międzynarodowym