Operator CNC

KS Service , Wykroty

Operator CNC Miejsce pracy: Wykroty (dolnośląskie, Polska) Nr ref.: CNC/WRO/21082017 Branża: - Produkcja - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, producenta elementów i systemów hydraulicznych , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • obsługa tokarek CNC
  • pomiary wykonywanych detali
  • wymiana narzędzi
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • podstawowe prace konserwacyjne przy maszynie

WYMAGANIA:

  • znajomość obsługi maszyn CNC
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 1 rok
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi pomiarowych: suwmiarka, średnicówka, mikrometr
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • stawkę godzinową od 13 zł brutto, a po okresie próbnym premie
  • dodatek za dojazd do pracy do 260 zł brutto, dodatek za pranie odzieży i dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy