Francuski - Włoski - Węgierski - praca Warszawa

PMSolutions , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Znasz język włoski – francuski albo węgierski?
Poszukujesz pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?
Lubisz i umiesz rozmawiać z ludźmi?

ADMINISTRACYJNE I LOGISTYCZNE WSPARCIE KLIENTA
Lokalizacja: Warszawa
Zakres obowiązków:
• Wsparcie administracyjne oraz logistyczne użytkowników sprzętu RTV – AGD
• Stanowisko NIE sprzedażowe

Oczekiwania:
• Znajomość języka włoskiego/francuskiego lub węgierskiego mowie i piśmie na poziomi min B2
• Umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole;

Oferujemy:
• Umowę o pracę;
• Pracę od pon. do pt;
• Szkolenia stanowiskowe;
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
• Bogaty pakiet benefitów;

Czekamy na CV
jobs@personnelandmedia.com
z dopiskiem Warszawa – Francuski lub Warszawa – Włoski albo Warszawa – Węgierski