Asystent ds. rozliczeń - Głuchowo k. Poznania

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. , Głuchowo k. Kościana

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent ds. rozliczeń - Głuchowo k. Poznania Miejsce pracy: Głuchowo k. Kościana (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: AS/AsyRoz/09/17 Branża: Forma współpracy: pierwsza praca Forma zatrudnienia: pełen etat

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

- skanowanie dokumentów na skanerach przemysłowych

Wymagania:

- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- komunikatywność, sumienne wykonywanie zadań

Oferujemy:

- praca w systemie jednozmianowym, w godzinach od 7-15
- praca na podstawie umowy zlecenie
- wynagrodzenia w wysokości 14,50 brutto

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań. tel. 61 853-47-36

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.